top of page
Search
  • Writer's pictureIrmina Paplaczyk

Dlaczego nazwa ‘Elephants Can’t Jump’?

Updated: Jul 6, 2022

W Elephants Can’t Jump wiemy, że emocjonalny umysł działa szybciej niż racjonalny.


Wiemy, że pomaganie markom w angażowanie ich konsumentów na poziomie emocjonalnym wymaga w pierwszej kolejności dopracowania empatii, aby byli otwarci na nowe trendy i zmiany na rynku. To dlatego robimy to, co robimy i dlatego tak się nazywamy się tak, jak się nazywamy.


Słonie to stworzenia z niezwykle złożoną osobowością jak ludzie. , Są w stanie odczuwać radość, smutek i współczucie. Mogą tworzyć głębokie więzi emocjonalne, jak ludzie. Grają w gry i wspierają się nawzajem w swoich stadach. Są towarzyskie i empatyczne. Tym właśnie charakteryzuje się “stado” w Elephants Can’t Jump, które skupia się na tym co potrafią słonie.


Ten największy lądowy ssak naszej planety może pochwalić się świetnymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Słonie mogą komunikować się na różne sposoby: przez głosy wydawane z trąb, czytając mowę ciała, używając zmysłów dotyku i węchu, a także wykorzystując sygnały sejsmiczne (innymi słowy, wibracje). Nasze “stado” jest w równym stopniu dostosowane do sposobu postrzegania marek poprzez język, jak i semiotykę. Priorytetem jest dobra komunikacja z klientami, aby osiągać najlepsze wyniki.


Kolejny aspekt to trąba słonia. To prawdziwy atut, który można wykorzystać na wiele sposobów. Słonie używają ich do podnoszenia przedmiotów, przekazywania sobie nawzajem ostrzeżeń lub pozdrowień, picia, kąpieli i tak dalej. W Elephants Can’t Jump każdy członek stada wykorzystuje swoje indywidualne zasoby i umiejętności, aby pomagać markom.


Oczywiście nie możemy mówić o słoniach i nie myśleć o powiedzeniu „słoń nigdy nie zapomina”. Udowodniono naukowo, że słonie mają świetną pamięć, być może jest tak dzięki ich dużym mózgom, które są podobne do ludzkiego, zarówno pod względem budowy, jak i złożoności. W Elephants Can’t Jump jesteśmy dumni z dobrych wspomnień, które pozwalają nam wydajnie pracować, wyciągać wnioski z poprzednich projektów i stosować je w nowych wyzwaniach.

Na koniec, ale z pewnością nie mniej ważne, nazwa Elephants Can’t Jump jest wyjątkowa i na pewno utkwi w pamięci klientów i współpracowników.Bojeśli przeczytałeś do końca ten post na blogu, oznacza to, że nazwa wzbudziła twoją ciekawość, prawda?


To prawda, słonie nie mogą skakać… ale biorąc pod uwagę wszystko, co mogą zrobić, może to nie jest taki problem!
12 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page